Logistika, Pervežimai autotransportu, Krovinių gabenimas, Vilkikai, Autotransportas, Kroviniai

Krovinių gabenimas

Jeigu Jūs – logistikos įmonės atstovas arba krovinių turėtojas, mes siūlome Jums krovinių gabenimą su garantija!
Daugiametės patirties logistikoje dėka, mes garantuojame Jums:

Operatyviai spręsime visus klausimus
Mes suprantame Jūsų poreikį – operatyvumas sprendžiant transportavimo klausimus yra esminis dalykas. Todėl mūsų dispečeriai dirba online režimu 24/7. Mes prisiimame atsakomybę už krovinių pristatymą nustatytu laiku ir bet kuriuo metu informuosime Jus apie krovinio buvimo vietą.

Jūsų paslaugoms bus kompetentingi logistikos specialistai  
Įmonės specialistai turi Profesinės kompetencijos pažymėjimą dėl teisės užsiimti krovinių ir keleivių vežimo kelių transportu veikla bei 6 metų patirtį šioje srityje. Mes kalbame lietuvių, anglų, vokiečių, rusų ir lenkų kalbomis – išsprendžiame visus pakrovimo/iškrovimo klausimus bet kurioje Europos šalyje. Mes stažavomės Vokietijos transporto kompanijoje ir puikiai išmanome, kas yra Europietiško lygio aptarnavimas. Tai leidžia mums konkuruoti su Europos vežėjais.

Jūsų kroviniai bus saugūs
Mes dirbame tik su profesionaliais patikrintais vairuotojais su darbo Europos keliuose patirtimi. Jūsų kroviniai bus apdrausti pagal CMR konvenciją, patikimomis draudimo kompanijomis, tokiomis kaip: TT Club.


Jeigu norite sužinoti detalesnę informaciją arba turite klausimų, prašome skambinti tel. +370 618 40797 arba el. paštu info@eita.lt.