Logistika, Pervežimai autotransportu, Krovinių gabenimas, Vilkikai, Autotransportas, Kroviniai

Eita logistics

EITA LOGISTICS – mes esame krovinių gabenimo įmonė, operuojame autotransportu. Mes teikiame paslaugas kaip vilkikų savininkams, tiek ir logistikos kompanijoms – pervežame krovinius. Įmonės specialistai turi Profesinės kompetencijos pažymėjimą dėl teisės užsiimti krovinių ir keleivių vežimo kelių transportu veikla ir dirba autotransporto srityje jau 6 metus Lietuvoje ir Vokietijoje.

Daugelio metų logistinės  veiklos organizavimo patirtis išmoko mus koordinuoti autotransporto veiklą ir krovinių transportavimą efektyviausiomis organizacinėmis priemonėmis.  Suvokiame operatyvaus klausimų sprendimo svarbą – mūsų krovinių dispečeriai dirba režimu 24/7.

Mes kalbame lietuvių, anglų, vokiečių, rusų ir lenkų kalbomis. Išsprendžiame visus autotransporto veiklos klausimus bet kurioje Europos šalyje.

Jeigu esate vilkikų savininkas ir norite perduoti jo operavimo rūpesčius patyrusiai įmonei su autotransporto operavimo patirtim, kuri garantuoja stabilią ridą kas mėnesį, mes esame Jūsų paslaugoms. Daugiau informacijos galite perskaityti čia.

Jeigu Jūs esate ekspedijavimo kompanija, krovinių turėtojas ir ieškote kompetentingo vežėjo su patirtim ir atsakingais dispečeriais, kurie moka operatyviai spręsti sudėtingus logistikos uždavinius, džiaugiamės galėdami Jums padėti. Detalesnė informacija pateikta čia.